IStock_20429337_XXLARGE

Vacature Beleidsadviseur bedrijfseconomie

Regio:
Overijssel
Locatie:
Ommen
Ervaring:
Senior
Opleiding:
HBO/WO
Uren:
40

Functieomschrijving Beleidsadviseur bedrijfseconomie

Regisseur voor de doorontwikkeling van diverse processen en instrumenten

Zorg jij dat ons bestuur en onze directie deskundig bedrijfseconomisch advies krijgt? Leg jij gemakkelijk de verbinding tussen bestuur, ambtelijke organisatie en externe partijen? Ben jij een stevige persoonlijkheid die tegenwicht kan bieden zonder de goede relatie te schaden? En ben jij ontwikkelingsgericht? Dan zijn wij op zoek naar jou! De Bestuursdienst Ommen-Hardenberg is voor het team Financiën, Inkoop en Verzekeringen (FIV) van de afdeling Dienstverlening per direct op zoek naar een Beleidsadviseur Bedrijfseconomie.

De functie

 • je werkt aan de vernieuwing en implementatie van het bedrijfseconomische beleid waarbij je op een strategische en innovatieve manier kijkt naar oplossingen voor complexe vraagstukken;
 • je bent op bedrijfseconomisch terrein strategisch en inhoudelijk adviseur voor ons bestuur, het management en collega’s;
 • je bent regisseur voor de (door)ontwikkeling en implementatie van diverse processen en instrumenten, zoals bijvoorbeeld de P&C cyclus en de verdere professionalisering van de bedrijfseconomische informatievoorziening;
 • je bent een vraagbaak en sparringpartner van de adviseurs bedrijfsvoering.

Functie-eisen

 • je hebt een bedrijfseconomische of vergelijkbare opleidingsachtergrond op HBO+/WO niveau;
 • je hebt minimaal 3 jaar werkervaring in een vergelijkbare advies/beleidsfunctie, waarbij gemeentelijke ervaring een pre is;
 • je hebt een brede visie op, ervaring met en diepgaande kennis van het bedrijfseconomische werkveld en complexe financieringsvraagstukken;
 • je bent een resultaatgerichte en stevige persoonlijkheid die aantoonbare ervaring heeft met het succesvol optimaliseren, ontwikkelen en implementeren van processen en instrumenten in een dynamische, complexe omgeving;
 • je beschikt over een politieke en bestuurlijke antenne en verder kun je gemakkelijk en helder communiceren en presenteren, zowel mondeling als schriftelijk;
 • je hebt een scherp overallbeeld van de huidige en toekomstige bedrijfseconomische ontwikkelingen en vertaalt externe ontwikkelingen naar de eigen organisatie;
 • je bent in staat om daar waar nodig tegenwicht te bieden zonder daarbij een goede klantrelatie uit het oog te verliezen.


Wij bieden

 • een boeiende functie en afwisselend werk in een dynamische omgeving;
 • werken bij een unieke organisatie die volop in ontwikkeling is en ook ontwikkelingsmogelijkheden biedt voor jou als medewerker;
 • het salaris wordt vastgesteld met inachtneming van opleiding en ervaring en bedraagt minimaal € 2.726,- (aanloopschaal 10) en maximaal € 5.384,- (uitloopschaal 12) bij een 36-urige werkweek;
 • daarnaast bieden wij een uitstekend secundair arbeidsvoorwaardenpakket waaronder een individueel flexibel in te vullen arbeidsvoorwaardenbudget van 16,3 % (Individueel Keuzebudget);
 • het betreft een functie van 36 uur voor onbepaalde tijd.

Bedrijfsprofiel

De gemeenten Ommen en Hardenberg werken op een unieke manier samen. De ambtelijke organisaties van de twee gemeenten vormen samen de bestuursdienst Ommen-Hardenberg. De BOH is een organisatie die volop in ontwikkeling is. Betrokkenheid, Eigenaarschap, Samenwerken en Trots vinden we belangrijke kernwaarden in onze organisatie; we zijn betrokken bij elkaar en bij ons werk. We geven elkaar de ruimte en vertrouwen op elkaars inzet. En we nemen ook verantwoordelijkheid door het tonen van eigenaarschap. We weten van elkaar wat we doen, zoeken elkaar op en werken samen om betere resultaten te behalen en zaken op te lossen. We doen ons werk met plezier en zijn trots op de resultaten die we bereiken. Voor meer informatie over de Bestuurdienst Ommen-Hardenberg kijk op www.ommen-hardenberg.nl.

Teaminformatie
Het team Financiën, Inkoop en Verzekeringen (FIV, ± 45 medewerkers) bestaat uit de
disciplines financieel beleid en advies, financiële administratie, inkoop, belastingen en verzekeringen. Het team is onder andere verantwoordelijk voor de totstandkoming van de P&C producten van de twee gemeenten en de BOH, het beheren van drie administraties, het implementeren van het inkoopbeleid en contractmanagement voor de gehele organisatie alsmede het heffen en invorderen van belastingen en het beheer van het verzekeringspakket en schadeverhaal. Er is sprake van een intensieve samenwerking met de concerncontroller en de adviseurs bedrijfsvoering van de afdelingen. Het team FIV is volop in ontwikkeling en zoekt een beleidsadviseur bedrijfseconomie, die hieraan als regisseur een actieve bijdrage levert.

Inlichtingen en procedure:

 • een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) is een vereiste voor deze functie;
 • een (ontwikkel)assessment kan onderdeel uitmaken van deze procedure.


Bestuursdienst Ommen-Hardenberg heeft ervoor gekozen de werving- en selectieprocedure onder te brengen bij Finaxe. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Finaxe: Bas Sikkema (06-14660092 of Marion Hetebrij (06-53593730). Wij ontvangen jouw CV en motivatie graag via solliciteer@finaxe.nl o.v.v. “Beleidsadviseur Bedrijfseconomie”. Meer informatie over Bestuursdienst Ommen-Hardenberg kun je vinden op www.ommen-hardenberg.nl en over Finaxe op www.finaxe.nl


Deze vacature is reeds vervuld.


Terug naar het vacature overzicht